Tvorba siete

04.01.2018

Na sieťovom marketingu je fascinujúca tvorba jeho siete. V etickom sieťovom marketingu je jeho filozofiou odovzdávanie posolstva zdravia. S tým je spojené ako fyzické, tak aj duševné zdravie človeka v spojitosti s prírodou. Tvorba siete v tomto duchu je úžasná. Vyberajte si do nej len takých ľudí, s ktorými chcete spolupracovať a zdieľať spoločnú cestu na ceste za zdravím. Sieť je veľmi dôležitá. Vytvorte si ju pevnú, aby sa jej štruktúra len tak ľahko nepretrhala. V nej bude váš profesijný život a s týmito ľuďmi budete dlhodobo spolupracovať.

Sieť

Títo ľudia sú vo vašej sieti a vy sa im venujete a rozvíjate vaše vzťahy. Nikoho nemusíte k ničomu tlačiť a presviedčať ho, aby si niečo kupoval. Proste rozprávate.

Sieť si vytvoríte len vtedy, keď si budete organizovať stretnutia.

Na stretnutí nevnucujte svojmu potencionálnemu zákazníkovi vaše rozhodnutie. Dajte mu na výber. Môže vám však aj poďakovať a povedať, že nemá záujem. Je to jeho voľba a tú bez akýchkoľvek emócií rešpektujte. Spýtajte sa ho len, či mu môžete za nejaký čas zavolať, či nezmenil názor.

Pokiaľ budete systematicky pracovať a nevzdáte sa hneď po prvých odmietnutiach, tak si vybudujete svoju sieť a napokon aj svojim partnerom ju budete pomáhať vytvárať.

Ernest Klotton

Nič nepredávate, ale len šírite posolstvo.