Štart a prekonávanie prekážok

31.07.2017

Multi level marketing (MLM), alebo sieťový marketing je istá forma podnikania, ktorá však nie je vhodná pre každého. Mnohí majú k tejto forme práce predsudky a ani sa nesnažia zistiť v čom spočíva systém tohto podnikania.

Jednoducho je to pre nich čosi zlé a spájajú si to s podvodníkmi, kde na vrchole je len pár jedincov, ktorí sa obohacujú na úkor tých druhých, ktorých získali do svojej siete. Áno, treba si vyberať, ako vo všetkom a nepodľahnúť len snom o rýchlom zbohatnutí.

Pokiaľ ste si však už vybrali svoju oblasť, ktorá vám vyhovuje a oboznámili ste sa so sieťovým marketingom danej spoločnosti, tak môžete odštartovať svoju novú profesionálnu dráhu. Na začiatku je vhodnejšie si ju vybrať, ako vedľajšiu zárobkovú činnosť popri hlavnej práci.

Priemerná mzda

Aktuality.sk publikovalo výsledky analytického týmu Poštovej banky - celý článok si môžete prečítať TU. Podľa tejto analýzy je najrozšírenejším mzdovým pásmom na Slovensku 450 až 900 euro. Najtragickejšie je však to, že asi 55 percent zamestnaných Slovákov zarobilo menej ako priemernú mzdu.

Zmena

Nebojme sa niečo zmeniť vo svojom živote. Veď ten je pomerne krátky a stojí nám za to, aby sme si ho užívali.

Prekonávajme prekážky, ktoré nám stoja v ceste za kvalitnejším a plnohodnotnejším životom. Sieťový marketing má taktiež množstvo prekážok a niektorým z nás sa budú zdať takmer nezdolateľné.

Prvé na čo pomyslíme je to, že nemáme koho osloviť. Nebudeme predsa obťažovať svoju rodinu a priateľov. Nebudeme im niečo vnucovať a predávať.

Rozprávajte

Pravidelne využívajte produkty, či služby z daného sieťového marketingu. Presvedčte sa sami na sebe, že to má úžitok. A až potom o tom jednoducho začnite rozprávať. Nemusíte nikomu nič vnucovať a ani predávať. Proste rozprávajte o tom, ako to na vás pôsobí a ako vám to postupne mení život.

Ernest Klotton

Sieťový marketing má množstvo prekážok, ale nevzdávajme sa pri prvých neúspechoch.

Vytvorte si webové stránky zdarma!